TinyMCE Node Picker (6.x-2.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Test
be: Тэст

en: Menu
be: Меню

en: Nodes
be: Матэрыялы
