TinyMCE Node Picker (6.x-2.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Test
el: Δοκιμή

en: Menu
el: Μενού

en: Nodes
el: Κόμβοι
