TinyMCE Node Picker (6.x-2.1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: TinyMCE Node Picker
nl: TinyMCE Node-kiezer

en: A node picker for the tinymce wysiwyg editor that inserts links into the editor.
nl: Een node-kiezer voor de Tinymce wysiwyg-editor die een link in de tekst kan invoegen.

en: Node picker
nl: Node Picker

en: Insert link to internal content
nl: Link invoegen naar interne inhoud

en: Enabled tabs
nl: Tabbladen inschakelen

en: Select which tabs should be visible in the Node picker dialog.
nl: Selecteer welke tabbladen zichtbaar zijn in het node-kiezer venster.

en: Settings for the Node picker module.
nl: Instellingen voor de Node Picker-module

en: The link cannot be inserted because the parent window cannot be found.
nl: De link kan niet worden ingevoegd omdat het bovenliggende venster niet kon worden gevonden.
