TinyMCE Node Picker (6.x-2.1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Test
uk: Тест

en: Menu
uk: Меню

en: Nodes
uk: Матеріали
