TinyMCE Node Picker (6.x-2.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Taxonomy
fa: طبقه‌بندی

en: Test
fa: آزمایش

en: Menu
fa: منو

en: Nodes
fa: گره‌ها
