TinyMCE Node Picker (6.x-2.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: User interface
hi: उपयोक्ता अंतरपृष्ठ

en: Taxonomy
hi: वर्गीकरण

en: Test
hi: परीक्षण

en: Menu
hi: सूची

en: Nodes
hi: नोड्स
