TinyMCE Node Picker (6.x-2.1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: Test
is: Prófa

en: Menu
is: Valmynd

en: Nodes
is: Nóður
