TinyMCE Node Picker (6.x-2.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: Test
oc: Testar

en: Menu
oc: Menú

en: Nodes
oc: Nosèls
