Tipjoy (6.x-1.0-beta2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Block settings
da: Blokindstillinger

en: Preview
da: Gennemse

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Unsupported database.
da: Database ikke understøttet.

en: Instructions
da: Vejledning

en: The primary identifier for a node.
da: Primær identifikation af et indholdselement.
