Tipjoy (6.x-1.0-beta2) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Block settings
de: Blockeinstellungen

en: Preview
de: Vorschau

en: Advanced settings
de: Erweiterte Einstellungen

en: Unsupported database.
de: Nicht unterstützte Datenbank.

en: Node settings
de: Beitragseinstellungen

en: Instructions
de: Anleitung

en: The primary identifier for a node.
de: Der Hauptbezeichner für einen Beitrag.
