Tipjoy (6.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Block settings
es: Opciones de Bloque

en: Preview
es: Vista previa

en: Advanced settings
es: Opciones avanzadas

en: Unsupported database.
es: Base de datos no admitida.

en: Node settings
es: Opciones de nodo

en: Instructions
es: Instrucciones

en: The primary identifier for a node.
es: El identificador primario de un nodo.
