Tipjoy (6.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Block settings
fi: Lohkon asetukset

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Unsupported database.
fi: Ei tukea tälle tietokannalle.

en: Instructions
fi: Ohjeet

en: The primary identifier for a node.
fi: Syötteet
