Tipjoy (6.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Block settings
fr: Paramètres du bloc

en: Preview
fr: Aperçu

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: Unsupported database.
fr: Base de données non supportée.

en: Node settings
fr: Paramètres des nœuds

en: The primary identifier for a node.
fr: L'identifiant primaire d'un noeud.
