Tipjoy (6.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Block settings
he: הגדרות בלוק

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Instructions
he: הוראות הכנה

en: The primary identifier for a node.
he: המזהה הראשי עבור פריט תוכן.
