Tipjoy (6.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Block settings
hu: Blokk beállításai

en: Preview
hu: Előnézet

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Unsupported database.
hu: Nem támogatott adatbázis.

en: Node settings
hu: Tartalom beállítások

en: Instructions
hu: Használati utasítás

en: The primary identifier for a node.
hu: A tartalom elsődleges azonosítója.
