Tipjoy (6.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Block settings
it: Impostazioni del blocco

en: Preview
it: Anteprima

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: Unsupported database.
it: Database non supportato.

en: Node settings
it: Impostazioni nodo

en: The primary identifier for a node.
it: L'identificatore primario di un nodo.
