Tipjoy (6.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Block settings
lt: Bloko nustatymai

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Unsupported database.
lt: Nepalaikoma duomenų bazė.

en: The primary identifier for a node.
lt: Pirminis mazgo identifikatorius.
