Tipjoy (6.x-1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Block settings
nl: Blok instellingen

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Unsupported database.
nl: Databank type is niet ondersteund.

en: Node settings
nl: Node instellingen

en: Instructions
nl: Instructies

en: The primary identifier for a node.
nl: De primaire identificatie van een node.
