Tipjoy (6.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Block settings
pl: Ustawienia bloku

en: Preview
pl: Podgląd

en: Advanced settings
pl: Zaawansowane ustawienia

en: Unsupported database.
pl: Nieobsługiwana baza danych.

en: Node settings
pl: Ustawienia segmentu
