Tipjoy (6.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Block settings
ro: Setările blocului

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Unsupported database.
ro: Bază de date nesuportată.

en: Instructions
ro: Instructiuni
