Tipjoy (6.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Block settings
ru: Настройки блока

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Unsupported database.
ru: Используемая СУБД не поддерживается.

en: Node settings
ru: Настройки материала

en: Instructions
ru: Инструкции

en: The primary identifier for a node.
ru: Основной идентификатор материала.
