Tipjoy (6.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Block settings
sk: Nastavenia blokov

en: Preview
sk: Náhľad

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Unsupported database.
sk: Nepodporovaná databáza

en: Node settings
sk: Nastavenia uzla

en: Instructions
sk: Inštrukcie

en: The primary identifier for a node.
sk: Hlavný identifikátor pre tento uzol.
