Tipjoy (6.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Block settings
sv: Blockinställningar

en: Preview
sv: Förhandsgranska

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Unsupported database.
sv: Databasen stöds ej.

en: Node settings
sv: Inställningar för noder

en: Instructions
sv: Instruktioner

en: The primary identifier for a node.
sv: Den primära identifieraren för en nod.
