Tipjoy (6.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Block settings
uk: Параметри Блоку

en: Preview
uk: Перегляд

en: Advanced settings
uk: Додаткові налаштування

en: Unsupported database.
uk: База даних не підтримується!

en: Node settings
uk: Настроювання матеріалу

en: Instructions
uk: Інструкції

en: The primary identifier for a node.
uk: Головний ідентифікатор для матеріалу
