Tipsy (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Focus
fi: Aktivointi

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: North
fi: Pohjoinen

en: East
fi: Itä

en: South
fi: Etelä

en: West
fi: Länsi

en: Options
fi: Valinnat

en: Invalid value
fi: Epäkelpo arvo
