Tipsy (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Focus
hu: Fókusz

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: North
hu: észak

en: East
hu: kelet

en: South
hu: dél

en: West
hu: nyugat

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Selectors
hu: Kiválasztók

en: Configuration saved
hu: A beállítások el lettek mentve

en: Hover
hu: Egér az elem felett

en: Invalid value
hu: Érvénytelen érték
