Tipsy (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Focus
sk: Fokus

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: North
sk: Sever

en: East
sk: Východ

en: South
sk: Juh

en: West
sk: Západ

en: Options
sk: Nastavenia
