Tipsy (6.x-1.1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Focus
af: Fokus

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: North
af: Noord

en: East
af: Oos

en: South
af: Suid

en: West
af: Wes

en: Options
af: Opsies
