Tipsy (6.x-1.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: North
bg: Север

en: East
bg: Изток

en: South
bg: Юг

en: West
bg: Запад

en: Options
bg: Параметри
