Tipsy (6.x-1.1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Focus
cs: Aktivní pole

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: North
cs: severní

en: East
cs: východní

en: South
cs: jižní

en: West
cs: Západní

en: Options
cs: Možnosti
