Tipsy (6.x-1.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
it: Salva configurazione

en: North
it: Nord

en: East
it: Est

en: South
it: Sud

en: West
it: Ovest

en: Options
it: Opzioni

en: Configuration saved
it: Configurazione salvata
