Tipsy (6.x-1.1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Focus
mn: Тусгал

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: North
mn: Хойд

en: East
mn: Зүүн

en: South
mn: Өмнөд

en: West
mn: Баруун

en: Options
mn: Сонголтууд
