Tipsy (6.x-1.1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Focus
mr: दृष्टीक्षेप

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: North
mr: उत्तर

en: East
mr: पूर्व

en: South
mr: दक्षिण

en: West
mr: पश्चिम
