Tipsy (6.x-1.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: North
nl: noord

en: East
nl: oost

en: South
nl: zuid

en: West
nl: west

en: Options
nl: Opties

en: Configuration saved
nl: Instellingen opgeslagen

en: Hover
nl: Zweven
