Tipsy (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Focus
pt: Foco

en: Save configuration
pt: Salvar configurações

en: North
pt: Norte

en: East
pt: Leste

en: South
pt: Sul

en: West
pt: Oeste

en: Options
pt: Opções

en: Configuration saved
pt: Configuração salva

en: Hover
pt: Ao passar do mouse
