The Morning After (6.x-0.0-1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: left sidebar
ast: Barra llateral a manzorga

en: right sidebar
ast: Barra llateral a mandrecha

en: footer
ast: pie

en: Search
ast: Guetar

en: header
ast: cabecera
