The Morning After (6.x-0.0-1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: footer
az: aşağı hissə

en: Search
az: Axtarış

en: header
az: başlıq

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb
