The Morning After (6.x-0.0-1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: left sidebar
be: левы сайдбар

en: right sidebar
be: правы сайдбар

en: footer
be: футэр

en: Search
be: Пошук

en: header
be: шапка сайта

en: Unpublished
be: Неапублікавана
