The Morning After (6.x-0.0-1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: left sidebar
bg: лява колона

en: right sidebar
bg: дясна колона

en: footer
bg: подложка

en: Search
bg: Търси

en: header
bg: заглавка
