The Morning After (6.x-0.0-1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Home
cs: Domů

en: left sidebar
cs: levý boční panel

en: right sidebar
cs: pravý boční panel

en: footer
cs: patička

en: Search
cs: Hledat

en: header
cs: hlavička

en:  in
cs:  v

en: Unpublished
cs: Skryto
