The Morning After (6.x-0.0-1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Home
de: Startseite

en: left sidebar
de: linke Seitenleiste

en: right sidebar
de: rechte Seitenleiste

en: footer
de: Fußzeile

en: Search
de: Suche

en: content top
de: Anfang des Inhalts

en: content bottom
de: Inhalt unten

en: header
de: Kopfzeile

en: navigation bar
de: Navigationsleiste

en: Unpublished
de: Nicht veröffentlicht
