The Morning After (6.x-0.0-1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: left sidebar
dz: གཡོན་ ཟུར་ཁའི་ཕྲ་རིང་།

en: right sidebar
dz: གཡས་ ཟུར་ཁའི་ཕྲ་རིང་།

en: footer
dz: མཇུག་ཡིག

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: header
dz: མགོ་ཡིག
