The Morning After (6.x-0.0-1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: left sidebar
el: αριστερή πλευρική ζώνη

en: right sidebar
el: δεξιά πλευρική ζώνη

en: footer
el: υποσέλιδο

en: Search
el: Αναζήτηση

en: header
el: κεφαλίδα

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο
