The Morning After (6.x-0.0-1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: left sidebar
fil: kaliwang gilid

en: right sidebar
fil: kanang gilid

en: Search
fil: Hanapin

en: header
fil: ulunan
