The Morning After (6.x-0.0-1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Home
is: Heim

en: left sidebar
is: vinstri síðubjálki

en: right sidebar
is: høgri síðubjálki

en: footer
is: fótur

en: Search
is: Leita

en: header
is: høvd

en: Unpublished
is: Ikki givið út
