The Morning After (6.x-0.0-1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: left sidebar
fr: barre de gauche

en: right sidebar
fr: barre de droite

en: footer
fr: pied de page

en: Search
fr: Rechercher

en: content top
fr: haut du contenu

en: content bottom
fr: bas du contenu

en: header
fr: en-tête

en:  in
fr:  dans

en: navigation bar
fr: barre de navigation

en: closure
fr: clôture

en: Unpublished
fr: Non publié
