The Morning After (6.x-0.0-1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: left sidebar
kn: ಎಡ ಬದಿಪಟ್ಟಿ

en: footer
kn: ಪಾದ ಲೇಖ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: header
kn: ಶಿರೋ ಲೇಖ
