The Morning After (6.x-0.0-1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: left sidebar
lv: kreisā sānjosla

en: right sidebar
lv: labā sānjosla

en: footer
lv: kājene

en: Search
lv: Meklēt

en: header
lv: galvene

en: Unpublished
lv: Nepublicēts
