The Morning After (6.x-0.0-1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Home
nn: Heim

en: left sidebar
nn: venstre sidestolpe

en: right sidebar
nn: høgre sidestolpe

en: footer
nn: Botntekst

en: Search
nn: Søk

en: header
nn: Topptekst

en: Unpublished
nn: Upublisert
