The Morning After (6.x-0.0-1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Home
sv: Hem

en: left sidebar
sv: vänster sidospalt

en: right sidebar
sv: höger sidospalt

en: footer
sv: sidfot

en: Search
sv: Sök

en: content top
sv: innehåll - längst upp

en: content bottom
sv: innehåll - längst ned

en: header
sv: sidhuvud

en:  in
sv:  i

en: Unpublished
sv: Ej publicerad
